fbpx

Tähtis teadaanne – toome tormi ajaks laeva sadamasse!

Tähtis teadaanne – toome tormi ajaks laeva sadamasse!

Viimased kaks aastat oleme tiimina pühendunult tegutsenud selle kallal, et pakkuda eestlastele puhkuseks midagi põnevamat kui kõik hinnas Türgi reisid.

Paraku, nagu emotsiooniäris (turismisektoris) töötavad inimesed teavad, on selles valdkonnas palju force majeur’ist ehk ettenägematutest asjaoludest tulenevaid riske. 

Üldjuhul on nendeks loodusõnnetused või poliitilist laadi pinged, mis ka kõige hullemal juhul jäävad ikkagi piirkondlikuks probleemiks. Need on riskid, mida sa saad maandada.

Seda, et 21. sajandil tõmbab peatamatu viiruse levik vaiba alt kogu maailma turismisektorilt – vot seda, me tõesti ette kujutada ei osanud.


Trevally Kalastusseikluste kaptenina annan teada, et tänu olukorrale, kus globaalne pandeemia on jalge alla trampinud inimeste senise piiritu vabaduse seigelda, oleme ka meie sunnitud tegema äärmuslikke valikuid. 

Säästmaks tiimi energiat ja ettevõtte materiaalseid ressursse oleme Trevally’ga võtnud vastu otsuse külmutada kõik hetkel käimas olevad ja planeeritavad projektid.

See tähendab:

  • No Worries ehk muretu Austraalia 2021 jääb ära
  • Projekt Daintree läheb riiulisse oma aega ootama
  • Trevally TV, Trevally FM ja Toomase #kalastusseikluste produktsioon läheb pausile

Tõsi, produktsiooni osas on meil siiski mõningad mõtted, mis loodetavasti saavad aasta lõpuks selgeks mõeldud. 

Lõpetuseks tahan ma rõhutada, et me ei viska ritva lõplikult nurka, me lihtsalt ootame ilma paranemist! Seniks leidke võõrsil kolamisele kodumaiseid alternatiive, rännake mööda seikluskirjanduse krõbisevaid lehti pidi või seilake pikki maailmavahuseid kinolinte.

Toomas Pärnamaa
Trevally kapten


Sama sõnumit kannab ka meie viimane Juhatuse koosolek!

 

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga