fbpx

Sajandi s*tem aeg, et välja tulla uue reisipaketiga?

Austraalia kalastsreis

Sajandi s*tem aeg, et välja tulla uue reisipaketiga?

Ilmselt küll – on lühike vastus. Ärilises mõttes tuleks ju müüa seda, mida turg nõuab ja kindlasti pole praegu selleks seiklusreis. Kuid mis siis, kui eesmärgiks pole ainult raha teenida? Mis siis, kui eesmärgiks on maailma erinevad ookeanid inimestele lähemale tuua ja näidata, et kala ei pea ainult omast tiigist püüdma?


Siis ei jäägi muud üle, kui vaga mehe kombel misjonäri tööd usinalt edasi teha ja loota sellele, et peagi tuul raugeb.  Pilved hajuvad, lained kaovad ja pärast ehmatust saab juba vapramana edasi purjetada. Just seda me Trevally’ga teeme.

Seega luba trummipõrina saatel tutvustada Trevally esimest kalastusseiklust 

No Worries ehk muretu Austraalia

Austraalia kalastusreis

Seikluse detailid, foto- ja videoõrritused ning reisikava leiad siit.

Plaanide kohaselt oktoobris aset leidev No Worries kalastusseiklus toimub Cairnsis. Austraalia idaranniku imekaunis linnakeses, kus maailmaimena tuntud Suur-Vallrahu ja troopiline kliimavööde on rannikuvee kujundanud ideaalseks kalapüügi paradiisiks.

Seiklus kestab kokku kaheksa päeva ja sellest viis me veedame ookeanil. VIIS pöörast päeva jahime maailma kõige hinnatumaid trofeekalu – marlinid, purikalad, makrellid, tuunad, trevally’d, snapperid. Nimeta ainult – Cairnsi rannikuvetes leidub kõike.

Loomulikult pole me naiivsed ja anname endale aru, et nii Sinul, kui ka teistel on hetkel elulisemaid teemasid, millega tegeleda. See on absoluutselt mõistetav ja idiootlik olekski teispidist arvata, kuid siiski ei jäta me kaupa turule viimata. Las turulised siis ise ütlevad, mis nad kaubast arvavad.

Kui seikluste jumalad meid soosivad, siis läheb kõik plaanipäraselt. Kui ei, siis täiustame seiklust veelgi ja naaseme juba uuendatud paketiga uuel aastal. Kalastushullude misjonäritöö ei peagi kiirelt vilja kandma.

Kainet mõistust ja tugevat tervist.

Seiklemiseni,
Toomas Pärnamaa
Trevally kapten

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga