fbpx

Meie missiooniks on korraldada järgmise põlvkonna kalastusseikluseid.

“Igal ettevõtmisel on oma sünnilugu ja patt oleks seda Sinuga mitte jagada. Trevally koorus välja meie enda 2016. aasta kalastusseiklusest Austraalias. Toona me seiklesime autoga, paat treileriga järel, 5000km Brisbane´ist Darwinisse.

Seikluse viimastel päevadel tegime telklaagri ühisköögis haikalast burgereid ja mõtlesime reisile tagasi. Värvilised vallrahu kalaliigid, sajakilosed haid, välkkiired purikalad ja massiivsed mudakrabid oli ainult osa nähtust. Me saime aru, et sellist seiklust pole võimalik ette kujutada ja seda lihtsalt peab igaüks ise kogema!

NB! Kui Sind hakkas meie trip huvitama, siis kirjutasin sellest lähemalt meie blogis. Esimese osa leiad SIIT    

Toomas 

Toomas Pärnamaa

Trevally kapten ja ettevõtte kaasasutaja

Ettevõtlik seikleja. Excel ja ratsionaalsus on tal küll arsenalis aga need ei hoia teda tagasi, kui sündimas on mõni hea lugu. Ideed on elluviimiseks ja kui mõni "vasikas läheb aia taha", siis kah lugu - vigadest õpitakse! Ettevõtlusele läheneb ta samamoodi.

E-mail: toomas@trevallyfishing.ee
Telefon: +372 566 68 536

Helena Kõiv

Trevally sisuloome võlur

Kokteil täielikust pühendumusest ja loovast mõtlemisest. Kui miski väärib ettevõtmist, siis tuleb teha seda kirega. BFMi filmikunsti õpingud põimitud ajakirjanduse bakalaureusega on võimas relv mida kadestavad paljud tänapäeva ettevõtted.

E-mail: helena@trevallyfishing.ee

Otto Zeiger

Trevally Austraalia poolne vedur ja ettevõtte kaasasutaja

Eestlane Austraalias, kes väljakutseid ei karda. Elujanus seikleja, kes on sihikindel nagu tank. 5-aastane paberimajanduslik kadalipp käsikäes peatumatu farmitööga kindlustasid talle Austraalia residentsuse. Pole sobivamat meest kohapeal vägesid juhatama.

E-mail: otto@trevallyfishing.ee

Telefon: +614 595 98 426  

NB! Tegemist on Austraalia numbriga!

Me ei saada igavaid uudiskirju! Me teame, et Sa otsid seiklusi!

Autentsed ja sisukad artiklid, podcastid ja blogipostitused. Uudiskirja eripakkumised ja uued seiklused kalendris, koostööprojektid ja palju muud põnevat!

Ole toimuvaga kursis ja telli meie uudiskiri!