fbpx

Kalapüük Suurel-Vallrahul – Cairnsi vlogi 4. päeva 2. osa!

Kalapüük Suurel-Vallrahul – Cairnsi vlogi 4. päeva 2. osa!

Nagu juba eelmises osas selgus, siis neljas päev viis Otto ja Maria kaua oodatud kalapüügi seiklusele. Kuna päev oli pikk, jagasime vlogi kaheks osaks ja nüüd ongi Sinu ees vlogi teine osa. 

Vaata ise, mis värvilisi elukaid neil päeva teises pooles püüda õnnestus, mis terrorit haid neile valmistasid ning mida kõike põnevat pajatas 20-aastase kapteni kogemusega Nick.Trevally kaasasutaja ja Austraalia poolne vedur Otto ning tema partner in crime Maria käisid aprillis Cairnsis maad luuramas.

Cairns on Queenslandi osariigi mereäärne linnake, kus maailmaimena tuntud Suur-Vallrahu ja troopiline kliimavööde on sealse rannikuvee kujundanud ideaalseks kalapüügi paradiisiks.  

Toomaks tükike kauget Austraaliat Sulle lähemale, otsustasime nende luureretke teha vlogi formaadis. Seda me nüüd serveerime Sulle järgnevatel nädalatel osa-osa haaval! 

Eelmise osa leiad SIIT.


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT!  


Ma kutsun ka Sind üles enda kalastusseikluseid jagama. Lisa sotsiaalmeedias enda seikluste postitustele #kalastusseiklused või kirjuta enda loost kalastusseiklejate kommuunis:

https://www.facebook.com/groups/trevally

Trevally tegemisi võid jälgida meie sotsiaalmeedia vahendusel:

Instagram
Facebook
Youtube

 

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga